مارکتینگ2019-10-24T08:13:55+00:00

مارکتینگ

مارکتینگ در طول تاریخ تحولات زیادی به خود دیده و تغییرات زیادی را پشت سر گذاشته است. در مارکتینگ و یا همان بازاریابی، نکته اصلی نیاز مشتری ست. در مارکتینگ سعی می شود، تا رضایت حداکثری در مشتری ایجاد شود.

بسیاری از موسسات و سازمان ها تنها بر تبلیغات که تنها قسمت کوچک از بازاریابی است تمرکز دارند و آن را انجام می دهند. ولی برای انجام مارکتینگ باید تجربه و مهارت لازم را داشت. به همین منظور ما  جوانان متعهد و خلاقی را دور هم جمع کردیم که به ارائه خدماتی از جنس رضایتمندی دو طرفه حرفه ی و تخصصی، برای مشتریان انجام دهیم.

مارکتینگ دارای بخش ها و اجزایی مانند توسعه محصول، تحقیقات و بازاریابی، برندینگ، رسانه، ارتباطات، فروش و خدمات به مشتری و غیره است،

خدماتی که در بخش مارکتینگ تبلیغاتور ارائه می شود، از تنوع زیادی برخوردار است. از این رو، شما می توانید بر اساس نوع نیاز خود، با ما در تماس باشید.

اگر می خواهید تبلیغات محیطی کنید، می توانید از مهارت و خلاقیت تبلیغاتور استفاده کنید. اگر به دنبال برندسازی هستید، و یا به دنبال ساخت تیزرهای تبلیغاتی هستید، در این صورت هم ما در کنار شما است و بهترین تیزرها را می سازند .

در هر بخشی که شما به دنبال مارکتینگ هستید، تبلیغاتور دارای گروه حرفه ای و تخصصی می باشد. با استفاده از مهارت و دانش گروه جوان و خلاق تبلیغاتور می توانید مارکتینگ خود را در هر بخش به صورت حرفه ای و دقیق انجام دهید. امروزه در دوره معاصر مارکتینگ نیاز هر نوع صنعت و حرفه ای است. بنابراین مهم نیست، که شما در کدام صنعت و یا حرفه مشغول به کار هستید. تنها کافی است برای موفقیت در کار و حرفه خود، از مارکتینگ گروه تبلیغاتی تبلیغاتور استفاده کنید. استفاده از خدمات تبلیغاتور، یعنی تضمین کیفیت کار و رسیدن به موفقیت و رونق کسب و کار خود.

پس همین الان با گروه تبلیغاتی تبلیغاتور تماس حاصل کنید و کارهای مارکتینگ محصول و خدمات خود را به ما بسپارید. همکاری با گروه تبلیغاتی تبلیغاتور برای شما خاطره دل انگیزی ار همکاری را به دنبال خواهد داشت. مارکتینگ در تبلیغاتور به صورت حرفه ای و دقیق انجام می شود و متقاضیان عزیز می توانید به قیمت مناسب و کیفیت بالا و همچنین در اسرع وقت به مارکتینگ کالا و خدمات خود بپردازند.

گرفیک و طراحی جزوه محتوا محصوب می شود و امروزه علاوه بر صنعت چاپ در موقعیت های متنوعی نبود یک گرافیست در کسب و کار ها احساس می شود .

برای همین کسب و کارهایی که به سود دهی بالا رسیده اند همیشه در کنار خود یک گرافیست داشته تا به آنها در تولید محتوای بصری  کمک کند .

تمام کسب و کار ها از زمان های گذشته از تبلیغات چاپی استفاده می کردند و نیازی به توضیح در رابطه با اهمیت آن نیست .

کاتالوگ ، بروشور ، تراکت ، بسته بندی و …. تماما جزوه این دسته از تبلیغات محسوب شده و روزانه هزاران بار همه با آنها رو به رو می شوند .

فیلم و موشن هم یکی از انواع تبلیغات هستش که به خاطر هزینه ی  نسبتا بالاتر از بقیه انواع تبلیغات معمولا از اهمیت و میزان جذابیت آن برای مخاطب غفلت شده و از آن استفاده نمی کنند . اما باید توجه داشت که ویدئو ها به دلیل جذابیت های بصری و امکان استفاده از تصاویر متحرک یا طیف های رنگی از بازخورد بسیار بالایی برخردار خواهند بود .

برای کالاهای مورد فروش خود بدون تصویر اقدام نفرمایید، تصویر برداری از همایش هایی را که برگذار می کنید شوخی نگیرید ، جلسات و مراسم های موسسه شما علاوه بر مدرک بودن از جهت تبلیغات و محتوای سایت و اکانت های سوشیال شما مانند اینستاگرام اهمیت بسیار زیادی دارند.

بی شک شما هم مانند هر صاحب کسب کاری متوجه کم بودن یک سایت کارآمد را احساس کرده اید و یا اگر هم سایتی دارید متوجه جای خالی آن در رتبه های برتر محیط سرچ شده اید که مربوط به سئو سایتتان می شود .
خوب نکته مثبت همکاری با تبلیغاتور وجود واحد سئو و طراحی سایت ماست که این کمبود هارا برای شما کاملا بر طرف خواهند کرد .

تبلیغات سنتی

تبلیغات با تبلیغاتور

تا به حال برای شروع یک کار دچار سر در گمی شده ایید ؟

شما لزوم انجام شدن یک کار را می دانید ولی از نحوه ی انجام آن اطلاعی ندارید .

در حقیقت شما درست نمی دانید که باید از کجا شروع کنید .

اگر از این دو مرحله هم با موفقیت عبور کنید با حجم بالایی از کار رو به رو خواهید شد که به چندین متخصص برای رفع آنها نیاز خواهید شد .

چاره کار شما همکاری با تبلیغاتور خواهد بود . زیرا که از ایده تا اجرا در مباحث مربوط به تبلیغات شما در کنارتان خواهد بود .

0