دیجیتال مارکتینگ2019-12-18T06:51:42-01:00
  • digital-marketing

دیجیتال مارکتینگ 

دیجیتال مارکتینگ DM از جمله اصطلاحاتی است، که در دو دهه اخیر در بحث مدیریت بازاریابی رواج یافته است. شما امروزه این اصطلاح را ممکن است به کرات بشنوید. در تعریف دیجیتال مارکتینگ می توان گفت که دیجیتال مارکتینگ شامل مجموعه ای از ابزارها و فعالیت ها برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال و فضای مجازی است. یعنی با استفاده از دیجیتال مارکتینگ می تواند در بسترهایی مانند وب، اینترنت، موبایل، شبکه های اجتماعی و غیره برای محصولات و خدمات خود بازاریابی نمود.

فضای مجازی و فناوری های دیجیتال روز به روز در حال پیشرفت هستند. امروزه بسیاری از مردم بخش زیادی از زمان خود را در فضای مجازی می گذرانند. بنابراین دیجیتال مارکتینگ به یکی از روش های موثر و کارآمد تبلیغاتی تبدیل شده است. با گسترش فضای مجازی شرکت ها و موسسات مختلفی به ارائه دیجیتال مارکتینگ پرداخته اند. ولی گروه تبلیغاتی تبلیغاتور با داشتن کارگروه های با تجربه و کارکشته، بهترین و با کیفیت ترین دیجیتال مارکتینگ را به قیمت مناسب به متقاضیان عرضه می کند.

خدماتی مانند طراحی، ساخت سایت فروشگاهی، طراحی قالب ایمیل مارکتینگ، خدمات دیگر مربوط به دیجیتال مارکتینگ، خدمات مربوط به شبکه های اجتماعی ، خدمات مربوط بهینه سازی صفحات وب در موتور جستجوگر ها SEO ، بازار یابی محتوا CM، تهیه سند استراتژی های محتوایی، تدوین تقویم محتوا از جمله خدمات در بخش دیجیتال مارکتینگ است.

گروه تبلیغاتور با دارای بودن کارگروه های ویژه و تخصصی در هر بخش، می تواند، به بهترین شکل و کامل ترین صورت دیجیتال مارکتینگ را به متقاضیان عزیز ارائه دهد. در هر بخش از خدماتی که تبلیغاتور ارائه می دهد، کافرما حصور دارد و به نوعی بر روند کار و پیشرفت آن نظارت دارد. همه کارها و خدماتی که در دیجیتال مارکتینگ تبلیغاتور انجام می شود، با همکاری مستمر و مداوم کارفرما است. بنابراین متقاضیان عزیز در تمام مراحل کار در کنار گروه تبلیغاتی تبلیغاتور هستند و از نزدیک به روند کار و کیفیت کار نظارت دارند. با توجه به تعهد و تخصصی که کارگروه های تبلیغاتور دارند، متقاضیان عزیز در زمینه دیجیتال مارکتینگ دیگر هیچ گونه نکرانی از مسائلی مانند مسائل فنی، محتوایی متن، محتواهای تصویری، ساخت ویدئو، افزایش فالوور، طراحی سایت، سئو سایت، محتوای گرافیگی و غیره … نخواهند داشت. چرا که کارگروه های تخصصی تبلیغاتور کامل به حوزه دیجیتال مارکتینگ آشنایی و تسلط دارند و می توانند به بهترین شکل دیجیتال مارکتینگ را انجام دهند. دیجیتال مارکتینگ  به این حوزه تنها با داشتن دانش و تخصص میسر است که گروه تبلیغاتور این دانش و مهارت را دارد و با سیاست های مربوط به این جهان و دانش آن آشنایی کافی و لازم را دارد. پس فرصت را از دست ندهید و دیجیتال مارکتینگ بپردازید.

 در واحد دیجیتال مارکتینگ تبلیغاتور

  1. طراحی UI & UX وب سایت
  2. طراحی صفحات اختصاصی وب سایت
  3. SEO
  4. مدیریت شبکه اجتماعی
  5. ایمیل مارکتینگ
  6. عکاسی  & Photo Design
  7. تولید محتوا تصویری و متنی

بی شک شما هم مانند هر صاحب کسب کاری متوجه کم بودن یک سایت کارآمد را احساس کرده اید و یا اگر هم سایتی دارید متوجه جای خالی آن در رتبه های برتر محیط جسجو شده اید که مربوط به SEO سایتتان می شود .
خوب نکته مثبت همکاری با تبلیغاتور وجود واحد دجیتال مارمتینگ ماست که این کمبود هارا برای شما کاملا بر طرف خواهند کرد .

امروزه همه ی ما شاهد جهانی در موازات جهان واقعی اطرافامان هستیم که هر روز بر پهنای آن افزوده می شود . جالب است بدانید که مانند واقعیت در جهان مجازی هم انواع گوناگونی از تبلیغ وجود دارد و حتی شما مانند تابلو های تبلیغاتی ایی که داخل محله ها قرار دارند می توانید در سایت های گوناگون برای خود تابلو هایی ( بنر هایی ) تبلیغاتی داشته باشید . تنها بحث کدام سایت مناسب تر است و چگونه این کار باید انجام شود باقی می ماند که آن هم با ما .

داغ ترین بحث تبلیغاتی موجود که نا متخصصان بسیاری هم به علت بازار کار گسترده کنونی آن وارد این حرفه شدند و تنها باعث هزینه هایی بی مورد و غیر ضروری برای صاحبین کسب و کار می شوند سوشیال مارکتینگ می باشد. بی شک نمی توان از این بازار بزرگ و پر مشتری غافل شد و حتما باید برای درخشیدن در این محیط تلاش کرد تا از آن سود فراوان برد ، البته اگر به شکل اصولی انجام گیرد .

یکی از قدیمی ترین انواع تبلیغاتی دیجیتالی و آنلاین ایمیل مارکتینگ است که هنوز هم برای برخی کسب و کار ها متناسب با مخاطبشان بسیار مفید خواهد بود . نکته قابل توجه این نوع از تبلیغات این است که به نسبت جزو تبلیغات زود بازده محسوب می شود . تنها کافیست که زیر ساخت های لازم آن را ایجاد نموده و شروع ارسال ایمیل های هدف مند نمایید .

بنر های تبلیغات دیجیتال

دیجیتال مارکتینگ با تبلیغاتور

ما با هدف پشتیبانی کامل وارد این حوضه فعالیتی شدیم. شما با ما  دیگر نگران مواردی همچون مسائل فنی، محتوا متنی، محتوا های تصویری، ساخت ویدئو، افزایش فالوور، طراحی سایت، مسائل مربوط به سئو سایتتان، محتوای گرافیکی مورد نیاز و … برای سایت و اکانت های شبکه اجتماعی  خود نخواهید بود.مهم تر از این مسائل باید در نظر داشت که مفهوم دیجیتال و تبلیغات دیجیتالی یک دانش جدید بوده و ورود به این دنیا احتیاج به آشانی با سیاست های مربوط به این جهان و برخورداری از دانش کافی خواهد داشت. پس شما در این مسیر احتیاج پیدا خواهید کرد به دوستانی دلسوز و متخصص که ما در تبلیغاتور آنها را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

0