خدمات2020-04-19T15:00:41+00:00

خدمات تبلیغاتور

خط

تبلیغاتور برای شما کارفرمایان عزیز خدماتی را ارائه می دهد که هر کسب و کاری برای پیشرفت و گسترش به آنها احتیاج خواهد داشت . شما به راحتی در کنار تبلیغاتور می توانید به فکر پیشرفت و گسترش کسب و کار خود باشید ما در این مسیر شما را همراهی خواهیم کرد.

به طور کلی می توان خدمات تبلیغاتور را به چهار شاخه زیر تقسیم کرد :

  1. تبلیغاتی

  2. دیجیتال مارکتینگ

  3. خدمات روابط عمومی

  4. مشاوره کسب و کار که از طریق فرم تماس با ما امکان پذیر است 

انواع خدمات در تبلیغاتور :

تبلیغات مدرن

دیجیتال مارکتینگ

روز به روز تبلیغات هم همچون دیگر موارد رو به پیشرفت است و هر روز با روش های تبلیغاتی جدیدی رو به رو می شویم که البته مقدار زیادی از آنها هم در فضای اینترنت هستند. پس ما هم باید دقت داشته باشیم که در کنار تبلیغات سنتی خود حتما از این دنیای جدید نیز عقب نمانیم .

تبلیغات سنتی

تبلیغات

تبلیغات سنتی به انواع کلاسیک و قدیمی تبلیغات گفته می شود که همیشه مخاطبان خاص خود را دارد. امروزه خیلی از کسب و کار ها از این تبلیغات قافل شده اند که بسیار کار اشتباهی است و هیچ وقت نباید این نوع از تبلیغات را فدای نوع مدرن و دیجیتال آن کرد.

خدمات ما :

خط

تولید محتوا
طراحی گرافیک
فیلم و موشن
تصویر برداری
دیجیتال مارکتینگ

آخرین مقالات :

خط

  • تصویر شاخص مقاله

بررسی کامل پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی برای بازاریابی

8th نوامبر, 2019|

  با تبلیغاتور همراه باشید. در چند مقاله پیش راجع به پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی توضیحاتی دادیم. همچنین برخی از مزایای این روش را نیز بیان کردیم. خیلی ساده بگوییم پیام هایی که کاربران در نوتیفیکیشن

  • اینفلوئنسر مارکتینگ

پاسخ به چند سوال اساسی در زمینه اینفلوئنسر مارکتینگ

4th نوامبر, 2019|

( اینفلوئنسرها افراد مشهوری هستند که از آن ها برای تبلیغات محصول یا خدمات هم می توان استفاده کرد ) پاسخ به چند سوال اساسی در زمینه اینفلوئنسر مارکتینگ در تبلیغاتور افراد

  • گیمفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

22nd اکتبر, 2019|

پوش نوتیفیکیشن پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ برای پاسخ به این سوال با تبلیغاتور همراه باشید پوش نوتیفیکیشن تبلیغات در اینترنت هر روز گسترش پیدا می کند.

0